İlkokuldan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Doç. Nurferi Onur ile başladığı tam zamanlı piyano eğitimine Yrd. Doç. Perim Hamidoğlu ile devam ederek üstün başarı ile tamamladı.

Okul yılları boyunca sayısız solo, oda müziği (trio, quartett, quintett) konserlerinde yer aldı. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda 1.lik ve 2.lik ödüllerine layık görüldü. Bunların yanısıra klasik bale- dünya dansları eğitimini sürdürdü. Yurtdışında Pekin Dans Akademisinde ve Bolşoy Balesi mensubu hocalar ile, yurtiçinde ise Çağdaş Bale Topluluğu’nda Cem Ertekin, Murat Kurtulmuş ile eğitimine devam etti. Yurtiçinde ve yurtdışında dans festivallerine katıldı. Avrupa’nın en önemli müzik üniversitelerinden olan Salzburg Mozarteum’da Prof. Rolf Plagge’nin konser piyanistliği sınıfında yer almaya hak kazandı. Burada yapılan yarışmada başarılı olarak Philipp Entremont ile masterclass ve konser için seçilen 6 piyanistten biri oldu.

Prof. Wolfgang Brunner, Prof. Angela Koppenwallner, Sir Antonio Spiri ile barok müzik, cembalo, clavichord, Prof. Clemens Hagen ve Prof. Wolfgang Redik ile oda müziği, Prof. Klaus Ager, Prof. Alexander Müllenbach ile form, armoni, Ivan Pasuchin ile film müziği çalıştı. Idil Biret, Emmauel Ax, Alfred Brendel, Einar-Steen Nöckleberg, Olivier Gardon, Alan Feinberg gibi önde gelen piyanistler ile masterclass çalışmaları yaptı. Salzburg Sead Dans Üniversitesi’nde dansçı ve de klasik bale eğitmeni olarak yer aldı. Prof. George Kern ile konser piyanistliği- master eğitimini tamamladı. Türkiye’ye döndükten sonra MSGSÜ Devlet Konservatuvarında öğretim görevlisi olarak yer aldı. 2012 yılında Kalan Müzik’te başladığı dizi ve film müziği çalışmalarını 2017 yılının sonundan beri bağımsız olarak sürdürmekte, Çellist David Eggert (piyano – çello ikilisi) ve Rachmaninov Anatolian Project ile konserlere devam etmektedir.